janekr:

Rodzina, u której jedliśmy czereśnie z drzewa mówi, że w skupie płacą całe 2 zł za kilo. Powinienem się był już przyzwyczaić.
2018/06/25 22:28:37 przez m.blabler, 1 , 1

Lubią to: ^perdo,
Reakcje: [^malalai],