lawenda:

[^lawenda] dodam, że te kolorowe cuda kosztowały 5 zł za kilo. Uprawiane jak w rolnictwie ekologicznym, chociaż bez certyfikatu (po co mi certyfikat) :) #RWS
2015/09/05 16:55:51 przez www, 2 , 1

Lubią to: ^kanusia, ^eilan,
^eilan: [^lawenda] z certyfikatem kosztowałyby 15 zł/kg :)
2015/09/05 17:00:49