#euro2008 #radio "Klose jakby pędził autosradą z Monachium do Kolonii (...) turbodoładowanie Lahma"
   dzisiaj jestem Garfieldem. Poniedziałek mnie dobił, kawa litrami. i jeszcze bym spał cały dzień. kolejny #wyraz

#wyraz nie ma jak zacząć dzień solidną porcją nieudanych zdarzeń
2008/06/23 10:12:17, 0
   #dobranoc. w końcu mam już wakacje. i wstane, jak sie wyśpie.
2008/06/22 23:33:09, 0
   #euro2008 wreszcie szczęśliwy po meczu. jak mówił Boniek: Połowa drużyny spała w oczekiwaniu na karne.
2008/06/22 23:32:15, 0
   #euro2008 ^jass to Mastercard - reklama dzisiaj wyjątkowo odpowiednia.
2008/06/22 23:29:15, 0
   #euro2008 Ruskich sie nie przejdzie, twardo obstawiam finał Ruskie-Turcja
2008/06/22 23:26:45, 0
   #euro2008 jezu, jak sie ciesze.
2008/06/22 23:21:52, 0
   #euro2008 co do samej dramaturgii zastrzeżeń brak, przyczepić się można jedynie do stylu jaki prezentują. ale jak widać, ładnie nie znaczy skutecznie
2008/06/21 23:34:30, 0
   #euro2008 po takich sensacjach, jakie się dzieją ostatnio, uwierzę nawet w taki scenariusz... Nie-faj-nie
2008/06/21 23:29:19, 0
   #euro2008 tak, i do 116 minuty bęzie 0-0 a potem turcja wygra 3-0, dziękuję postoję
2008/06/21 23:02:22, 0
   #euro2008 i tak będą karne, co wam tak sie spieszy ;)
2008/06/21 22:58:03, 0
   #euro2008 przy tym stanie koszulki, najprędzej zniosą sędziego
2008/06/21 22:54:57, 0
   no ale trzeba przyznać, że ruskie grają ładnie i naprawdę potrafią postawić trudne warunki. #euro2008 - w sumie ładny mecz
2008/06/21 22:34:52, 0
   #euro2008 ruskie zamurowali brankę i weź im strzel gola nawet. Nawet Nistelrooy nie pomoże...
2008/06/21 22:08:47, 0
   #euro2008 nie ważne, kto gra, na końcu i tak wygra Hiddink :/
2008/06/21 22:02:14, 0
   #euro2008 #wyraz #kurwa i #ojapierdole razem wzięte
2008/06/21 21:58:02, 0
   Nabawiłem się #photoshop.a Pytanie tendencyjne: jak ja mogłem bez niego żyć?
2008/06/21 21:49:32, 0
   #euro2008 Jarosław o polskiej piłce [politbiuro.pl]
2008/06/20 11:25:25, 0
   #euro2008 po tym, co piszecie, boje sie, że Włochy wygrają z Hiszpanią, a Ruskie z Holandią. Bo to, że Niemcy będą w finale to jakby samo przez się.
2008/06/19 23:07:10, 0
   #euro2008 no wreszcie.
2008/06/19 21:25:39, 0
   #euro2008 ^maciejplonski to i tak pewnie nie lubisz Niemców, a oni dzisiaj grają świetnie.
2008/06/19 21:22:51, 0
   #euro2008 trochę to przykre, ale Niemcy są sporo szybsi od Portugalczyków...
2008/06/19 21:20:05, 0
   #euro2008 albo przez internet obejrzeć.
2008/06/18 12:39:52, 0
   #wstydliwewyznania mam permanentny burdel na pulpicie
2008/06/18 10:41:31, 0
   #euro2008 [NA] trenerzy na trybunach!!! Amgela Merkel sobie rozmawia z trenerem Niemiec. rewelka...
2008/06/16 21:28:16, 0
   #euro2008 [NA] lepiej się ogląda i nawet Austria prawie miała gola. sorry, ale dla samego Boruca nie bede naszych oglądał
2008/06/16 21:25:52, 0