Główna
Photostream
Login
Nowe konto
rmikke:
[
^janekr
] za kilogram?
2023/03/26 12:17:37
przez m.blabler, 0
♥
, 2
∅
^
foo
: [
^rmikke
] W opakowaniu jest 500g, 5 zł za jedno albo dycha za trzy. Wychodzi szatan za kilogram.
2023/03/26 12:24:28
^
janekr
: [
^rmikke
] Tak
2023/03/26 12:24:41
∅