![](//cdn.blabler.pl/avatar/lawenda) |
lawenda:
[^kasicak] kilogram jagód to ok. 30 zł, włóż do takiej jagodzianki 100 czy 200 gram, do tego prawdziwe masło i jajka i piec na prąd, ręce co jagodziankę kulają i wszystkie koszty biznesu. |
|
2023/07/19 14:43:56 przez www, 2 ♥, 2 ∅
|
^
lawenda: [
^lawenda] Chętnie bym zobaczyła kalkulację, ale w małych piekarniach nie dziwi mnie to jakoś. Chleb "rzemieślniczy" jest chyba tańszy w produkcji, a kosztuje podobnie/drożej
2023/07/19 14:44:35
^
lupinka: [
^lawenda] otóż to. wcale wiele taniej nie wyjdzie zrobienie samemu, a ile kosztów odpada. wolę zapłacić więcej, kupić rzadziej, ale zjeść porządnie.
2023/07/19 14:47:21
∅