janekr: [^shigella] W Lidlu gęś kompletna (ponad 4 kilo) kosztowała 15 zł/kilo, ale baliśmy się takiej masy i wziąłem tylko nogi (30 zł/kilo). Piersi były po 24 zł/kilo. |
|
2024/11/08 19:02:02 przez www, 0 ♥, 2 ∅ |
2024/11/08 19:54:49
2024/11/08 19:56:46