| vauban: Jeśli komuś wydawało się, że masło potaniało, spieszę donieść że kosztuje od 7 do 14 zł za kostkę, tak że ten, wracamy do roślinnego. |
|
| 2018/06/25 21:35:21 przez www, 0 ♥ |
| vauban: Jeśli komuś wydawało się, że masło potaniało, spieszę donieść że kosztuje od 7 do 14 zł za kostkę, tak że ten, wracamy do roślinnego. |
|
| 2018/06/25 21:35:21 przez www, 0 ♥ |