janekr:

Próba wyguglanie tańszych migdałów skończyła się częściowym powodzeniem. Nawet bardzo tanio, ale trzeba kupić 17.5 tony na raz...
2014/11/19 18:30:44 przez www, 2 , 1

Lubią to: ^perdo, ^gliniany,
^dzierzba: [^janekr] to ile wyjdzie marcepanu?:-)
2014/11/19 19:04:49