deli: [^janekr] Lubaszka ma chleb 100% żyta i on jest znacznie tańszy. 14 zł za kilogram? Za 800g? Nie pamiętam dokładnie, ale ten rząd wielkości. |
|
2023/04/01 20:50:13 przez www, 1 ♥, 1 ∅ |
Lubią to: ^robmar, ♥
2023/04/01 20:54:53
deli: [^janekr] Lubaszka ma chleb 100% żyta i on jest znacznie tańszy. 14 zł za kilogram? Za 800g? Nie pamiętam dokładnie, ale ten rząd wielkości. |
|
2023/04/01 20:50:13 przez www, 1 ♥, 1 ∅ |