janekr:

[^boni01] Kolega ostatnio w pracy w piątki jada suszi w ramach odrobiny luksusu. Otóż ma on sąsiada, który sprzedaje mu w cenach hurtowych 13 kawałków za 13 zł. W knajpie to samo jest za 70 zł.
2019/02/13 12:37:29 przez www, 0 , 1

^boni01: [^janekr] Tak, żarełko też ma piękne przebitki, ale jednak solidny kawał opornika bardziej mną wstrząsa, bo wynikałoby że w tych Indiach czy Filipinach tłuką je za funta, a za tyle to do niego termopasty i śrubek w detalu nie kupisz.
2019/02/13 12:44:52