Ostatnie statusy:

dobrej nocy myszeczki, #exitus
fizycznie mam chyba z 90 lat
[^lurkerfromdarkness] Ja w środku lockdownu ze dwie osoby na forumciu nawet uświadomiłam, co to za portal pch24 i że im chodzi wyłącznie o otwarcie kościołów, a Bóg rozpozna swoich.
[^agba] A weź... Moja rodzicielka klika we wszystko, co znajdzie w internetach i podsyła mi jakieś covidowe rewelacje od JKM czy z pch24. Dwa razy odpisałem, że marnuje czas, bo ja w to nawet nie klikam. Teraz uprzejmie ignoruję.
[^daromar] #niemójkink, ale doceniam i dziękuję :D
[^lurkerfromdarkness] Ja najbardziej!
"Say something in FORTRAN" [FOTO]
[^ochdowuja] Dziękuję! <3
[^zuzanka] Tej, posuń się na tej kanapie :)
[^perdo] Aaawwww <3 Dziękuję! *dyg*
Wszedłem po coś na stacka. Trafiłem na jakieś stare pytanie, przeglądam odpowiedzi. "O, dobra odpowiedź" - myślę - "dam jej lajka". [FOTO]
[^sithian] coś na ząb :)
Kot Axel tradycyjnie drzemie :) #pokakota [FOTO]
Ciasto ucierane z owocami wyciagniete..
Zjadłem lody wegańskie bez nalewki. Jakos dziwno, ale popijać antybiotyk alkoholem - trochę strach.
Dostałam propozycję udziału w audycji radia internetowego. Niestety, w godzinach 22-24 w tygodniu. A ja mam budzik nastawiony na 5.50 i jestem już za stara na takie zarywanie nocy.
[^deli] (W skrócie - występowanie przeciwciał przeciwko endogennemu interferonowi.)
Prawdopodobnie odkryto jeden z czynników ryzyka rozwoju ciężkiego #covid i śmierci: [blogs.sciencemag.org]
Bo przecież na #covid poważnie chorują tylko starzy ludzie, z licznymi chorobami współistniejącymi: [metrowarszawa.gazeta.pl]
[^perdo] Nie, nie. Oglądanie piecyków jest relaksujące do momentu, gdy okazuje się, że są niedostępne. (Albo że brak podstawowych danych technicznych)
[^antek] Ojoj, współczuję wam obu.
[^perdo] Oglądanie piekarników jest mniej relaksujące - w Warszawie żaden z interesujących mnie modeli nie jest dostępny w sklepie. A rodzinie ma taka fanaberię - obejrzeć, pomacać...
Hmm wygląda jak prezent do ^lurkerfromdarkness, wszystkiego najlepszego :) [FOTO]
[^srebrna] wypieprz, nie mam teraz siły na półki..,
[^deli] I są oczywiście jeszcze samsungi ze specjalnym okienkiem do dodawania prania, ale to już bardziej fikuśne modele.
[^olkit] W starej trzeba było odczekać dwie minuty. Nowa albo otwiera się od razu, albo stwierdza, że za dużo wody, mogłaby się wylać i nope. Ale przy zwykłym praniu to drugie prawie się nie zdarza.
[^deli] Dwie pralki temu była to rzecz oczywista w każdej pralce. Nasza obecna nie ma takiej możliwości - przeoczyliśmy przy kupowaniu, że to za ekstra dopłatą.
Bu, dzień smutny, dwoje bardzo fajnych ludków odchodzi z firmy (nie przedłużono im umów i troche nie wiem dlaczego). Wyśrubowane standardy niderlandzkiej pracy, mać. Czy teraz się martwię, że i mi za 9 miesięcy nie przedłużą? nie będzie nagród.
[^kocimokiem] Z doświadczeń mojej mamy, pielęgniarki - na oparzenia bardzo dobrze działa pioktanina.
[^clea] [^srebrna] Całe szczęście moja pralka daje mi możliwość dorzucenia czegoś już po rozpoczęciu prania. Oraz uwielbiam prać, wieszać i przewieszać, gorzej ze składaniem #mówciemiszoppracz
Jestem przymulony po operacji. Szukam piecyka kuchennego dającego 250 stopni, więc oczywiście zdyskwalifikowałem taki, co grzeje tylko do 300.
[^srebrna] Zebrać przed deszczem - udało mi się z pierwszymi kroplami
[^antek] Śliczna mufka. Bardzo podobna przychodzi do mnie na dożywianie i przyprowadziła czwórkę dzieci
[^janekr] A wczoraj w telewizorze jakiś lekarz wychwalał kraj (chyba w Ameryce Płd.), w którym osoby przyłapane bez maseczek muszą kopać groby.
[^lurkerfromdarkness] Najlepszości! Może być wiecznie :)
[^janekr] [^gammon82] Znalazłem! [FOTO]
[^clea] a potem ściągać i składać ....
#pokakota demonstruje jedną z technik robienia facepalma stopą: [twitter.com]
[^lurkerfromdarkness] Można, a nawet trzeba, czego życzę Ci w dniu tym tak uroczystym.
[^kouma] zawsze możesz poszukać innej trasy
« Strona 3 »